Gezilesi bloglar

Türkiye’de teknik blogların sayısı gün geçtikçe artıyor.Birkaç sene öncesinde etrafta portal dahi yokken şu an çok hareketli web tarafımız.Zamanında bu konuyla çok uğraştığım için beni sevindiren bir gelişme.Ara ara burdan yeni açılan,bana hitap eden blogları duyurmak iyi olur sanırım.

Mehmet Uner’in space sayfası uzun zamandır beklediğimiz bir blogdu aslında.Güvenlik ve yönetim konuları hakkında yazılarını yoğunluğa rağmen sitesinden paylaşmaya devam ediyor.Özellikle System center ailesi ile ilgileniyorsanız takip edebilirsiniz.

http://mehmetuner1.spaces.live.com/

Bunun dışında yine Microsoft’tan Kürşat Gök’ünde sanallaştırma üzerine yeni blogu hizmete girmiş.Şu aralar çok sıcak olan sanallaştırma konusunda TR’de blogları görmek sevindirici.Kendisiyle Server 2008 ve sanallaştırma konulu bir seminer vermiştik.Umarım bu aşırı yoğunluğa rağmen bilgilerini blogla birlikte bizimle paylaşır.

http://kursatg.spaces.live.com/

One thought on “Gezilesi bloglar

  1. Mehmet Tuner bey`in blogundaki sunumlari download ettim ve bircok yararli sunum mevcut .. Anıl hocam paylastiginiz icin saolun says:

    Mehmet Tuner bey`in blogundaki sunumlari download ettim ve bircok yararli sunum mevcut .. Anıl hocam paylastiginiz icin saolun

Comments are closed.