Microsoft Most Valuable Professional (MVP) seçildim!

2010 yılı içerisinde System Center Configuration Manager alanında yaptığım paylaşımlar,mshowto.org ile birlikte hazırladığımız makale,webcast serilerinin sonucunda Microsoft tarafından SCCM alanında  Türkiye’deki En Değerli Profesyonel ( MVP) unvanına layık görüldüm.

Bu zamana kadar destek veren herkese teşekkürler.

MVP (Microsoft Most Valuable Professional) Nedir?

Microsoft’un En Değerli Profesyonelleri (MVP’ler) bir veya daha fazla sayıdaki Microsoft ürünü konusunda bilgisini kanıtlamış, bilgi ve deneyimlerini sektördeki diğer profesyonellerle gönüllü olarak paylaşan uzmanlardır. MVP’ler bilgi ve deneyimlerini çok farklı şekilde paylaşırlar. Bazıları kitap ve makale yazarken, bazıları Web sitesi ve blog barındırır, “Teknik kullanıcı grupları” liderliği yapar, seminerlerde konuşmacı olur, teknik habergrupları ve forumlarda gelen soruları cevaplarlar. Microsoft için müşterilerden alınan geri bildirimler hayati düzeyde önem taşımaktadır. Bu noktada MVP’ler, geri bildirim döngüsünün önemli bir parçası olmakta ve Microsoft ile müşterileri arasındaki bir başka iletişim yolunu oluşturmaktadırlar.

MVP ödül programı onyedi yıldan uzun süredir devam etmekte ve 90 ülkeden 4000’e yakın MVP ile temsil edilmektedir. 46 MVP ile Türkiye, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde ilk sırada yer almaktadır.

10 thoughts on “Microsoft Most Valuable Professional (MVP) seçildim!

  1. Anıl bey Tebrik Ederim. Daha güzel günler sizinle olacaktır işallah.

  2. Tebrik Ederim. Anıl. Başarılarının devamını dilerim. iyi çalışmalar. Harika işler çıkartıyorsun. says:

    Tebrik Ederim. Anıl. Başarılarının devamını dilerim. iyi çalışmalar. Harika işler çıkartıyorsun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 82 = 86