Webcast – System Center Configuration Manager 2007 Giriş

Mshowto ile birlikte düzenlemeye başladığımız webcast serisinde ilk 5 hafta Çarşamba günleri System Center Configuration Manager 2007 ürünü ile ilgili webcastleri düzenliyor olacağız.

Bu akşam ilk webcastimiz System Center Configuration Manager 2007’ye giriş.Ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.

—————————————————————————————————————-

MSHowto.org olarak hazırladığımız 20 adet webcast’i (online teknik seminer) her çarşamba 21:00‘de sadece okurlarımıza özel olarak sunuyoruz!!!

İlkini bu çarşamba akşamı gerçekleştireceğimiz seminerlerimizi izleyebilmek için yapmanız gereken sadece aşağıdaki Katılım Linkine tıklamanız!

Konu : System Center Configuration Manager 2007’ye Giriş

İçerik : Bu webcastle birlikte System Center ailesinin en gözde ürünlerinden System Center Configuration Manager 2007 ile birlikte gelen yeni özelliklere ve management alanında getirdiği yeniliklere odaklanacağız.

Danışman : Anıl Erduran

Başlangıç Saati : 5 Mayıs Çarşamba 21:00

Katılım Linki

Yer : Live Meeting

Soru : Microsoft’un Ücretsiz olan Live Meeting yazılımını kullanarak nasıl internet üzerinden bir seminere (Webcast’e) katılabilirim?

Cevap : Buraya tıklayarak indirebileceğiniz Live Meeting Client yazılımının kurulumunu gerçekleştirdikten sonra yukarıdaki bölümde verilmiş olan "Katılım Linkine" seminer saatinden yaklaşık yarım saat kadar önce tıklamanız yeterlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 − 31 =